200524 - Vereniging in Coronatijd

Franciscaanse Piekweek
Vereniging in coronatijd
Sinds het verbod op evenementen voor meer dan 100 personen is Sociëteit Cantil gesloten. Dit was de dag van de Diesreceptie, welke werd afgelast. Als studentikoze oplossing is het bestuur samen met de Diescommissie bij alle verenigingshuizen langs geweest met een mobiele bar. Op die manier kon de vereniging toch trakteren op een pilsje!
Inmiddels is de Sociëteit al weer twee maanden gesloten. Leden houden online contact met elkaar (de meeste clubs en disputen spreken elkaar wekelijks via Skype/Zoom/Houseparty) en drie avonden in de week verzorgen leden een online radioprogramma op Radio Paap. Afgelopen week is er een online Franciscaanse week georganiseerd met iedere avond een online activiteit waar leden aan deel konden nemen.
Verder wordt er door het huidig en aankomend bestuur gewerkt aan de invulling van een terras en restaurant op 1,5 meter afstand. Ook wordt er gekeken naar de hoe vereniging zich zal kunnen voortzetten in het komende collegejaar. Nu de Algemene Introductie Dagen van de WUR een andere invulling krijgen (namelijk twee aparte AID’s van vier dagen), zonder feesten of grote evenementen, zullen wij als vereniging ook veel moeten aanpassen. Onze AID-commissie is hard aan het werk om er ook met deze aanpassingen een fantastische AID van te maken!
Reacties
Log in om de reacties te lezen en te plaatsen