191115 - Jaarcommissarissendiner 2019

Jaarcomissarissendiner 2019
Wageningen, 15 november 2019. Ruim 30 personen namen deel aan het smakelijke driegangendiner (Coq-au-vin) bereid en geserveerd door de VOF-voorzitter Dirk Kortbeek met hulp van vijf nijvere jonge KSV-leden. Praeses Amber Laan gaf een helder overzicht van de activiteiten binnen de vereniging; nieuw pilscontract bij Jupiler, pasjes systeem om te tappen, een vierde tank zodat er 4000 L beschikbaar is, een vernieuwd terras en 215 nieuwe leden zodat de vereniging nu 848 leden telt. Een geslaagde avond waar volgens goed gebruik een door allen getekende menukaart werd overhandigd aan het oudste lid Frans Rombouts (1954). Een beknopt verslag met foto-impressie vindt u hier: 191115-Verslag Jaarcommissarissendiner 2019.
-----------------------------
Wageningen, 17 oktober 2019
Waarde Jaarcommissarissen,
Pax,
Hierbij wordt u van harte uitgenodigd voor het jaarlijkse Jaarcommissarissendiner dat dit jaar zal worden gehouden op vrijdag 15 november op Cantil. Borrel en diner vinden plaats in de voormalige mensa en kosten € 15; te voldoen bij binnenkomst. Tussen de gangen door komt de stand van zaken van de vereniging aan de orde en willen wij enkele punten met u bespreken. De avond zal er als volgt uit zien:
18.00 uur Borrel aan de bar
18.30 uur Voorgerecht
18.45 uur Praeses KSV huidige stand van zaken en toekomstplannen
19.15 uur Hoofdgerecht
19.45 uur Overleg: a. financiële plaatje van KSV en VOF en b. invulling Studium Generale
20.15 uur Nagerecht
20.30 uur Koffie/Thee
21.30 uur Afsluiting
Wij kijken er naar uit u (weer) te ontmoeten! Reserveer svp de datum in uw agenda. Graag willen we weten of u deelneemt aan het diner, dus meldt u zo snel mogelijk aan. Dit gaat het meest eenvoudig door deze e-mail te “beantwoorden”.
Mocht u na het aanmelden onverhoopt verhinderd zijn laat het ons dan ook even weten.
Hopelijk tot ziens op 15 november,
Met oprechte Franciscaanse groet,
Namens het VOF-bestuur
Dirk Kortbeek
Voorzitter VOF
Kok van de dag
Reacties
Log in om de reacties te lezen en te plaatsen