Het Bestuur

Het Bestuur


Het Bestuur 2021-2022 der K.S.V. St. Franciscus Xaverius o.d.z. "Audaces Fortuna Iuvat" is als volgt geconstitueerd:


210809_00642_.jpg
Bestuur 2021-2022


Verenigings Bestuur

210809_00817_.jpg
210809_00669_.jpg
210809_00855_.jpg
210809_00716_.jpg

Praeses
Mej. D.E.E. (Djoeke) Dankloff
Praeses@ksvfranciscus.nl

  • Vragen over de buurt, media en gemeente
  • Vragen over de statuten en het huishoudelijk reglement
  • Vragen over het Lustrum
  • Vragen over verzekeringen en Stichting Eigen Huis (SEH)

​Vice Praeses / Assessor Extern  
Dhr. F.P.H. (Floris) Hesen
Vicepraeses@ksvfranciscus.nl

  • Vragen over de LKvV, WKvV, AHC en Contractus Wageningen
  • Vragen over commissie- en bestuursbeurzen
  • Vragen over social media
  • Vragen over het Introducee Beleid
  • Vragen over de AID en het Annuarium

Abactis / Assessor Intern 
Mej. L.J.W. (Lieke) Verschuuren
Abactis@ksvfranciscus.nl

  • Vragen over de ledenadministratie (o.a. Wijzinging van lidmaatschap status)
  • Vragen over de privacywetgeving
  • Vragen over de site en app
  • Vragen over de ruimte- en jaarplanning en het reseveren van ruimtes
  • Vragen over eerstejaarszaken
  • Vragen over clubs, verticalen, huizen en disputen
  • Vragen over de Canttekening
  • Vragen over de Vereniging Oud Franciscanen (VOF)

Quaestor 
Mej. M.J. (Mirte) van Egmond
Quaestor@ksvfranciscus.nl

  • Vragen over de geldstromen aan de verenigingskant
  • Vragen over commissie-financiën
  • Vragen over sponsoring en zakelijke samenwerking
  • Vragen over subsidies
  • Vragen over verenigingsartikelen

Sociëteits Bestuur

210809_00690_.jpg
210809_00794_.jpg
210809_00749_.jpg
test.png

Fiscus Societatis  
Dhr. T. (Tom) Kuepers
Fiscussocietatis@ksvfranciscus.nl

  • Vragen over de geldstromen aan de Sociëteitskant
  • Vragen over drankacties
  • Vragen over de Financiële Raad van Adviseurs (FRvA)
  • Vragen de Barcommissie & Disceau Commissie
  • Vragen over het pasjessysteem (Niet het aanvragen van nieuwe passen)

Fiscus Mensae / Assessor Mensae
Mej. K.K.J.F. (Kiki) Hoonings
Fiscusmensae@ksvfranciscus.nl

  • Reseveren en bespreken van lunches, diners, recepties en borrels
  • Vragen over de keuken en Kookcommissie
  • Vragen over het huren van inventaris en externe ruimteverhuur
  • Het aanvragen van nieuwe passen
  • Vragen over Boetes
  • Vragen over de Duurzaamheidsweek & Commissie
  • Vragen over Stichting Fiducia


Procurator / Assessor Societatis 
Mej. F.F.A. (Florine) Gerridzen
Procurator@ksvfranciscus.nl

  • Vragen over Cantil (Geen verhuur)
  • Vragen over Ingenieurspartijnen en afstudeerfeesten
  • Bestellen van drank en vragen over het drankassortiment
  • Vragen over de EHBO-Commissie
  • Vragen over de Sociëteitscommissie

Onze sponsoren